moja rola

Podobno jestem urodzonym usługodawcą, tak przynajmniej twierdza ci, którzy mnie trochę znają. Być może dlatego, że chyba lubię być chwalona za dobrze wykonaną pracę a żeby zdobyć uznanie, trzeba się przykładać i powierzone zadania wykonywać starannie, dokladnie i przede wszystkim z głową, bo właśnie to robi w końcu różnicę.

Tych, u których mogłyby wystąpić wątpliwości, czy kobieta - bo niektórzy ciągle jeszcze postrzegają kobiety jako słabą płeć - poradzi sobie z tym wszystkim, co przy mieszkaniu a szczególnie domu może się zdarzyć, uspokajam niniejszym informując, że z ograniczoną liczbą obiektów Danuta Wojnar by sobie bez wątpienia  poradziła.

21

Prawie dwadzieścia lat doświadczeń z własnym domem na sporej działce na wyspie Wolin pozwoliły mi zebrać konieczny know how do zagwarantowania usługi typu concierge na takim poziomie, aby moi zleceniodawcy, dla których jestem ich przedłużonym ramieniem na miejscu, mogli spokojnie spać wiedząc, że ich Concierge poradzi sobie w razie potrzeby z każdą, nawet najbardziej nieprzewidzianą sytuacją.

                       Jako jednak, że nie jest ona nierealną optymistką, lecz stąpa mocno po ziemi, nie podejmowałyby się niczego nie mając odpowiedniego zaplecza. Owo zaplecze to przede wszystkim pan Rajmund, moja prawa ręka i człowiek o szerokich kontaktach nie tylko na wyspie Wolin. Do tego dochodzi cała gama fachowców od stolarstwa poprzez elektryków po hydraulików i murarzy.

Jeśli teraz, dowiedziawszy się jak szeroki jest zakres oferowanej przeze mnie usługi, pomyśleli Państwo, ile to wszystko może kosztować, spieszę poinformować, że z pewnością dużo mniej, niż można by sobie wyobrazić. Także przy kształowaniu cen oparłam się na moim wzgl. naszym doświadczeniu i logistycznych możliwościach i twierdzę, że jest to na pewno usługa dla posiadacza mieszkania czy domu opłacalna a zasadniczą możliwość wykorzystania naszych możliwości można sobie zapewnić już za 25 zł miesięcznie!
Ta miesięczna opłata za zdeponowanie u mnie kluczy od swego obiektu pozwala zlecać mi w czasie trwania zawartej ze mną umowy praktycznie wszystkiego co może być potrzebne a zapłatę za wykonanie każdego zlecenia uzgadniać indywidualnie. Twierdzę, że jesteśmy w stanie zaoferować ceny na takim poziomie, biorąc pod uwagę solidność i jakość wykonania zlecenia, że bardziej dla Państwa opłacalnej alternatywy po prostu nie będzie. Przykłady proponowanych przeze mnie odpłatności za niektóre typowe zlecenia znajdują sie w dziale ceny.

home   moja rola   ceny   wynajmowanie?   kontakt