wynajmowanie?

Zamierzają Państwo 

nie tylko z niego korzystać lecz również

 udostępniać dom wzgl. apartament odpłatnie?

 

Jeśli noszą się Państwo z takim zamiarem a nawet, jeśli już to Państwo robią i mają własne doświadczenia, chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami również w tej dziedzinie i chętnie też podpowiem, jak w najbardziej opłacalny i najmniej stresujący sposób oferować i wynajmować swój apartament bez konieczności pozbawiania się nawet częściowo prawa do dysponowania nim.  

Sama od już prawie 20 lat korzystam z portali internetowych  Anny Kamińskiej mającej obecnie siedzibę we Frankfurcie nad Menem. Można przez te portale wynajmować samemu bezpośrednio osobom zainteresowanym i korzystać przy tym z oferowanego przez właścicielkę szerokiego serwisu, m.in. tłumaczenia korespondencji niemiecko i angielskojezycznej, zautomatyzowanego i swietnego w obsłudze systemu rezerwacji czy powiadamianie automatyczne o nowych zapytaniach. 

Dla właścicieli apartamentów system pani Kamińskiej jest o tyle interesujący, że można też oferować apartament z opcją, że sprząta sam gość a ów gość deponuje przed przyjazdem kaucję na koncie portalu jako zabezpieczenie wyposażenia obiektu i tego, że posprząta po sobie. Wtedy my tylko przekazujemy klucze i sprawdzamy, czy goście porządnie posprzątali.

Najwięcej klientów wynajmuje przez niemieckojęzyczny portal pani Kamińskiej
ᅠferienhaus-polen.net. Zasady korzystania z tego i pozostałych portali można sobie dać przesłać mailem wysyłając po polsku lub po niemiecku wiadomość poprzez stronę do kontaktu na tym portalu http://www.ferienhaus-polen.net/Impressum/contactForm.php

 

home   moja rola   ceny   wynajmowanie?   kontakt